Space Sweepers (2021) a.k.a Seungriho – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Space Sweepers (2021) a.k.a Seungriho


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Space Sweepers (2021) a.k.a Seungriho

4152
 136 min    2021    Full HD     6.7

Në vitin 2092 ekuipazhi i një anije kozmike që mblidhte mbetje hapësinore gjen një vajzë të vogël që kërkohet nga qeveria dhe nga terroristët.