Special Forces (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Special Forces (2011)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Special Forces (2011)

18919
 109 min    2011    HD     6.4

Filmi 'Forcat Speciale' është një histori guximi, nderi dhe sakrifice. Një skuadër e forcave speciale franceze dërgohet në Afganistan, për të shpëtuar një gazetare të rrëmbyer nga talebanët. Edhe pse arrijnë ta shpëtojnë, ata ndodhen në zemër të territorit armik dhe dalja gjallë prej aty do të jetë një mision pothuajse i pamundur.