Spell (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spell (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Spell (2020)

1396
 91 min    2020    Full HD     5.3

Duke udhëtuar me avion drejt Apalaçias rurale, një familje rrëzohet në një zonë të humbur. Ndërkohë që një pjesë e saj nuk dihet ku është, Markus T. Uds, kryefamiljar, zgjohet në papafingon e një çifti të moshuar magjistarësh. Ai dëshpërimisht përpiqet të shkëputet nga magjia që po i bëjnë dhe të shpëtojë familjen e tij nga një ritual i lig, para lindjes së Hënës së Përgjakur.