Spirit Untamed (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spirit Untamed (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Spirit Untamed (2021)

1985
 88 min    2021    HD     5.4

Jeta e Laki Preskot ndryshon përgjithmonë kur ajo largohet nga shtëpia e saj në qytet drejt një fshati të vogël, ku miqësohet me një kalë të egër të quajtur Spirit.