Spread Your Wings (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spread Your Wings (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Spread Your Wings (2019)

7422
 113 min    2019    HD     7.3

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, filmi tregon një histori të rrallë. Një adoleshent, del nga bota e tij e mbyllur, duke nisur një aventurë me babain e tij. Udhëtimi i jashtëzakonshëm drejt Evropës Veriore, hipur në një mjet fluturues, në shoqërinë e patave të egra...