Spread (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spread (2009)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Spread (2009)

21417
 97 min    2009    HD     5.9

Niki është një mashtrues seksual, një parazit që adhuron kënaqësitë e jetës dhe që e di shumë mirë se vlerat e tija më të mëdha janë pamja dhe forca e tij seksuale, të cilat i përdor për të joshur zemrat e femrave më të pasura të qytetit për të shijuar stilin e tyre të jetesës. Duke u dhënë femrave atë që duan, Niki arrin të jetojë ekzaktësisht ashtu siç dëshiron - duke patur një vend falas ku të jetojë, dhurata fantastike, hyrje në lokalet më të mira dhe shumë seks. Në një qytet si Los Anxheles, ku të gjithë jetojnë ëndrrën, duhet t’u japësh njerëzve atë që ëndërrojnë.