Sputnik (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sputnik (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sputnik (2020)

6853
 113 min    2020    Full HD     6.0

I mbijetuari i vetëm nga një incident enigmatik me anije kozmike nuk është kthyer në shtëpi vetëm, fshehur brenda trupit të tij është një krijesë e rrezikshme.