Spy Cat (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spy Cat (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Spy Cat (2018)

4733
        HD     

Katër antiheronj të çmendur në arrati. Udhëheqësja e tyre është naivja Marnie, një mace e pafajshme shtëpie të cilës nuk i lejohet të largohet nga shtëpia dhe jetën e vërtetë e njeh vetëm nëpërmjet televizionit. Bazuar në librin për fëmijë "The Bremen Town Musicians" nga Vëllezërit Grimm.