Standing Up for Sunny (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Standing Up for Sunny (2019)


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Standing Up for Sunny (2019)

4402
 105 min    2019    HD     6.1

Kjo është historia e një djali me aftësi ndryshe i cili e ka shumë të vështirë ti bëj gjërat si të gjithë njerëzit e tjerë. Ai do të njihet me një vajzë e cila do ta mbështes atë deri ne fund. Edhe pse ai është me probleme të mëdha ajo do të dashurohet me atë dhe pastaj në fund ata do të përfundojnë së bashku.