The Stanford Prison Experiment (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Stanford Prison Experiment (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Stanford Prison Experiment (2015)

13040
 122 min    2015    HD     6.9

24 studentë meshkuj ishin zgjedhur për një eksperiment, duke marrë rolin e të burgosurve dhe të rojeve, në një burg të rremë në bodrumin e ndërtesës së psikologjisë së Stanfordit.