Star Trek (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Star Trek (2009)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Star Trek (2009)

7846
 127 min    2009    HD     7.9

Xhejms Taiberius Kërk përpiqet të ndjekë gjurmët e të atit. Zoti Spok e kontrollon me kujdes. Ndërkohë që një Romulian hakmarrës nga e ardhmja krijon vrima të zeza në përpjekje për të shkatërruar një e nga një planetët e Federatës.