Stargate Origins: Catherine (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stargate Origins: Catherine (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Stargate Origins: Catherine (2018)

3054
 104 min    2018    HD     4.2

Profesori Paul Langford dhe vajza e tij Katerin janë ende duke u ndeshur me misteret e reliktit antik që zbuluan në shkretëtirën egjiptiane. Duke kërkuar ndihmën e dy ushtarëve, Katerin duhet të shpëtojë Tokën nga një errësirë e paimagjinueshme.