Stargate Origins: Catherine (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stargate Origins: Catherine (2018)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Stargate Origins: Catherine (2018)

631
 104 min    2018    HD     4.2

Profesori Paul Langford dhe vajza e tij Katerin janë ende duke u ndeshur me misteret e reliktit antik që zbuluan në shkretëtirën egjiptiane. Duke kërkuar ndihmën e dy ushtarëve, Katerin duhet të shpëtojë Tokën nga një errësirë e paimagjinueshme.