State of Play (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
State of Play (2009)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

State of Play (2009)

11593
 127 min    2009    HD     7.1

Një skuadër reporterësh investigativë punojnë përkrah një detektivi në përpjeke për të zgjidhur vrasjen e bashkëshortës së një kongresmeni.