Stillwater (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stillwater (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Stillwater (2018)

467
 92 min    2018    HD     5.2

Një udhëtim për kamping në fundjavë midis gjashtë miqve të vjetër në "ujërat kufitare" të minesotës veriore kthehet në një ngjarje tragjike pasi njëri prej tyre vdes nën rrethana misterioze. Trazira të mëtejshme shkaktohen kur ata përpiqen të zbulojnë vrasësin brenda grupit të tyre.