Stowaway (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stowaway (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Stowaway (2021)

1031
 116 min    2021    Full HD     5.6

Një ekuipazh prej tre personash në një mision në Mars përballet me një zgjedhje të pamundur kur një pasagjer i paplanifikuar rrezikon jetën e të gjithëve në bord.