Stratton (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stratton (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Stratton (2017)

10120
 95 min    2017    HD     4.8

"Straton: Forcat Speciale": Pas vdekjes së kolegut të tij amerikan, një agjent i MI6-s dhe skuadra e tij bëjnë të pamundurën për të ndalur një terrorist që kërkon të përdorë armë kimike kundër popullsisë...