Stripped: Los Angeles (2020) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stripped: Los Angeles (2020) +18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Stripped: Los Angeles (2020) +18

9862
 80 min    2020    Full HD     4.7

Një vështrim i rrallë i jetës së kërcimtareve ekzotike dhe private në Los Angeles. Hyni dhe bëni një kalim të plotë, në jetën e pesë grave, ambiciet e të cilave, i shtyjnë ato të bëjnë përpara, përmes vështirësive dhe tabuve, drejt fuqizimit të grave.