Stuck Apart (2021) a.k.a Azizler – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Stuck Apart (2021) a.k.a Azizler

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Stuck Apart (2021) a.k.a Azizler

1250
 96 min    2021    HD     6.1

Historia e Azizit që vuan nga kriza ekzistenciale në kërkim të rinisë. Ai nuk është i lumtur me punën dhe jetën e tij private që është rrënuar nga motra e tij që jeton prej disa kohësh me familjen e saj në një shtëpi me të.