Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18

16574
 88 min    2008    HD     

Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur, në mënyrë të ngjashme me poeten e njohur të kohërave të lashta, nga e cila kishte marrë dhe emrin Safo.