Super Bear (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Super Bear (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Super Bear (2019)

3085
 85 min    2019    HD     5.1

Baba ariu jeton në pyll me djalin e tij Si Ha, por kur vogëlushi i tij kapet nga një kriminel për t’u shitur në tregun e zi, baba ariu niset në qytetin e madh për ta kërkuar.