Supernova (2000) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Supernova (2000)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Supernova (2000)

947
 90 min    2000    HD     4.9

Një anije mjekësore kërkimi dhe shpëtimi në hapësirë në fillim të shekullit XXII,merr një thirrje alarmante dhe ekuipazhi vendos t’i përgjigjet thirrjes duke bërë një kalim dimensional pa e ditur mirë se çfarë misteri i pret në anën tjetër.