Survivor (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Survivor (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Survivor (2015)

13944
 96 min    2015    HD     5.6

Një oficer i Shërbimeve të Huaja në Londër mundohet të shmangë një sulm terrorist me qendër Nju Jorkun, por është e detyruar të arratiset kur ajo akuzohet për krimet që nuk ka bërë.