Sweet Carolina (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sweet Carolina (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sweet Carolina (2021)

407
 84 min    2021    HD     6.9

Xhozi kthehet në shtëpi dhe merr lajmin e papritur që është kujdestarja ligjore e mbesës dhe nipit të saj. Kështu, ajo ritakohet edhe me ish të dashurin e saj në gjimnaz, Kuperin.