Sweet Virginia (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sweet Virginia (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sweet Virginia (2017)

6200
 93 min    2017    HD     6.4

Një ish-kampion rodeoje, miqësohet me një djalë, i cili sapo ka ardhur në qytet. I riu fsheh shumë sekrete që rrezikojnë jetën e secilit prej banorëve…