Sweethearts (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sweethearts (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sweethearts (2019)

1369
 107 min    2019    HD     5.8

Të detyruara së bashku nga fati dhe një grabitje diamantesh e ekzekutuar keq, kriminelja profesioniste Mel dhe pengu i saj Franziska, janë në një garë me kohën. Shpejt, të ndjekura nga një detektive e pamëshirshëme dhe bota e pangopur e Berlinit, çiftit të mospërputhur nuk u mbetet gjë tjetër veçse të punojnë së bashku.