Swimming for Gold (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Swimming for Gold (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Swimming for Gold (2020)

1922
 91 min    2020    HD     5.6

Kur babai i Kler Karpenter e dërgon atë në Australi për të stërvitur një ekip noti djemsh Kler e gjen veten ballë për ballë me rivalen e saj prej kohësh Mikajla Majkëlls, dhe me lajmin se kampi do të mbyllet nëse ekipi humbet takimin e radhës. Për të shpëtuar kampin, Kler duhet të kapërcejë një frikë të fshehtë, të lërë mënjanë mosmarrëveshjet e saj me Mikajlën dhe të rizbulojë pasionin e saj.