Sword of Destiny (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sword of Destiny (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sword of Destiny (2021)

747
 93 min    2021    HD     

Meng Yang, djali i mjeshtrit të shpatave përballet i vetëm me rreziqet e vendit të tij dhe pasi rritet, vendos të marrë hak për babanë e tij. Babai i tij i lë një shpatë, e cila edhe pse e vjetër, ka shumë vlerë. Meng Yang duhet të shoqërojë Princin drejt Pallatit mbretëror për të marrë fronin. Gjatë rrugës, ata hasin shumë pengesa.