Sword of the Assassin (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sword of the Assassin (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sword of the Assassin (2012)

15014
 100 min    2012    HD     6.5

Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastroi emrin e familjes së ti.