Sylvie's Love (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sylvie’s Love (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sylvie’s Love (2020)

816
 114 min    2020    HD     6.7

Silvi përjeton një romancë verore me një saksofonist të punësuar në dyqanin e babait të saj në Harlem. Ajo që fillimisht ngjan me një ndjenjë të zjarrtë mes të rinjsh, vite më pas, në një takim të mëvonshëm, do të vërtetojë se është shumë më tepër se kaq...