Synchronic (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Synchronic (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Synchronic (2019)

4213
 102 min    2019    Full HD     6.3

Jeta e dy ndihmës mjekëve në New Orleans copëzohet pasi hasin një seri vdekjesh të tmerrshme të lidhura me një ilaç me efekte të çuditshme.