T-34 (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
T-34 (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

T-34 (2018)

11211
 139 min    2018    HD     6.7

Më 1944 një grup i guximshëm me ushtarë rus arritën të shpëtojnë nga robëria e gjermanëve me një tank gjysmë të shkatërruar T-34, ikonë e rusëve. Ajo ishte koha e betejave legjendare, dashurisë së pathyeshme dhe mrekullive të mëdha.