Tainted (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tainted (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Tainted (2020)

6426
 90 min    2020    HD     5.3

Një ish i dënuar, me lidhje në bandën Ruse dhe Vëllazërinë Ariane, mundohet të jetojë një jetë të qetë pasi ka kaluar 15 vite në burg. Planet e tij për një jetë të qetë prishen, kur një anëtar i mafias Ruse i kërkon të përfundojë një detyrë të fundit për të marrë lirinë e tij të plotë. Misioni i fundit i Lansit ,shkon keq, ndërsa ai e gjen veten në një shpagim të përgjakshëm që ndikon jetët e kujto që kryqëzohen me rrugën e tij.