Tatanka (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tatanka (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Tatanka (2011)

797
 100 min    2011    HD     6.2

Dy miq fëmijërie ndjekin fate të ndryshme: njëri i bashkohet camorra-s dhe bëhet mafioz i respektuar, kurse tjetri lë botën e krimit për t'iu përkushtuar tërësisht boksit.