Taylor Swift: Miss Americana (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Taylor Swift: Miss Americana (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Taylor Swift: Miss Americana (2020)

6714
 85 min    2020    HD     7.7

Një vështrim mbi artisten ikonë të popit, Tejlor Suift, gjatë një periudhe transformuese në jetën e saj, teksa përqafon rolin si kantautore dhe shfrytëzon forcën e plotë të zërit të saj.