Team Marco (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Team Marco (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Team Marco (2020)

1343
 92 min    2019    HD     5.9

12 vjeçari Marko është i fiksuar me iPad-in e tij dhe vështirë se del nga shtëpia. Pasi gjyshja e tij vdes dhe gjyshi zhvendoset në shtëpinë e tij, jeta e Markos kthehet përmbys dhe ai detyrohet të dalë të luajë jashtë. Me sport, të qeshura dhe dashuri, Marko fillon të krijojë lidhje me njerëzit e tjerë dhe mbledh një ekip me fëmijët e lagjes për të sfiduar gjyshin dhe miqtë e tij.