Teen Beach Movie (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Teen Beach Movie (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Teen Beach Movie (2013)

7139
 110 min    2013    HD     5.9

Dy të apasionuar pas sërfit, marrëdhënia e të cilëve është duke përfunduar, e gjejnë veten të përfshirë në një valë dimensionale udhëtimi në kohë që i dërgon ata në një film muzikor plazhi të viteve '60.