Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)

9989
 135 min    2017    HD     8.2

Një nënë sfidon personalisht autoritetet vendore të zgjidhin çështjen e vrasjes së vajzës së saj kur ata nuk arrijnë ta kapin fajtorin.