The 24th (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The 24th (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The 24th (2020)

2325
 113 min    2020    HD     5.8

Një histori e vërtetë e cila përshkruan sfidat që ushtarët afro-amerikanë duhet të përballojnë në fillim te Luftës së Parë Botërore. Revolta kundër epërsisë së njerëzve te bardhë krijon Lëvizjen e të drejtave civile gjatë viteve 50-60.