The 355 (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The 355 (2021)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

The 355 (2021)

332
        Blu-ray     

Data e lançimit: 15 Janar 2021 në Kinema! Kur një armë top sekrete bie në duar mercenarësh, një agjente e CIA-s bashkon forcat me tre agjente ndërkombëtare në njëmision vdekjeprurës duke qëndruar një hap para gruas që po ndjek çdo hap të tyre.