The Addams Family 2 (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Addams Family 2 (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Addams Family 2 (2021)

1719
 93 min    2021    Full HD     5.3

Duke shpresuar të afrohen si familje, Gomez, Morticia dhe pjesa tjetër e klanit Addams nisin një udhëtim aventuror në një makinë të tmerrshme.