The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn (2011)

2536
 107 min    2011    HD     7.3

Tintin mëson një informacion të vlefshëm që e çon atë në një thesar të varrosur, që u përkiste paraardhësve të mikut të tij më të mirë, kapitenit Chantok. Të dy, së bashku si dhe me katërkëmbshin Milo, mikun e pandashëm të Tintinit, nisen për aventurën e tyre, ndërsa pas tyre vihen dy detektivë (Simon Pegg) dhe (Nick Frost).