The Aeronauts (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Aeronauts (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Aeronauts (2019)

7243
 100 min    2019    Full HD     6.6

Pilotja Amelia dhe shkencëtari Xhejms nisen në një fluturim të jashtëzakonshëm mbijetese me balonë, ku përpiqen të bëjnë zbulime të reja të atmosferës dhe të thyejnë rekordin e fluturimit më të lartë të realizuar nga njerëzit.