The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King (2017)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Ash Lad: In the Hall of the Mountain King (2017)

7137
 104 min    2017    HD     6.2

Espen "djalë hiri", një fermer i thjeshtë, niset bashkë me vëllezërit e tij në udhëtim për të shpëtuar princeshën nga mbreti i malit, që të fitojë shpërblimin për të rindërtuar fermën e familjes.