The Avengers (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Avengers (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Avengers (2012)

41236
 143 min    2012    HD     8.0

Nik Furia është drejtori i SHIELD, një agjenci ndërkombëtare paqeruajtëse. Agjencia është e përbërë nga ajka e superheronjve të Marvelit, Njeriu i Hekurt, Hulku i Jashtëzakonshëm, Thori, Kapiten Amerika, Fajkoi dhe Vejusha e Zezë. Kur siguria globale kërcënohet nga Loki dhe hordhitë e tij, Nik Furia dhe skuadra e tij do të kenë nevojë për të gjitha fuqitë e tyre për të shpëtuar botën nga katastrofa.