The Babysitter: Killer Queen (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Babysitter: Killer Queen (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

The Babysitter: Killer Queen (2020)

1960
 101 min    2020    HD     5.9

Dy vite mbasi i mbijetoi një kultit Satanik, Cole jeton një tjetër makth: shkolla e mesme. Po demonët e të shkuarës së tij? Akoma ja bëjnë jetën ferr.