The Battle: Roar to Victory (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Battle: Roar to Victory (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Battle: Roar to Victory (2019)

10081
 135 min    2019    HD     5.5

Gjatë një periudhe 4 ditore, zhvillohet një betejë e ashpër midis milicisë koreane dhe forcave japoneze imperialiste në Mançuri të Kinës. Milicia përfshin një mjeshtër shpatë dhe një qitës të zotin.