The Big Fix (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Big Fix (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Big Fix (2018)

877
 90 min    2018    HD     6.0

Një familje në prag të kolapsit e gjen veten të bllokuar në trupat e njëri-tjetrit. "E premtja e çuditshme " shkon në kishë, në këtë komedi familjare të ndjerë në zemër.