The Blues Brothers (1980) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Blues Brothers (1980)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Blues Brothers (1980)

315
 133 min    1980    Full HD     7.9

Jake Blues, i sapodalë nga burgu, vendos të rikthejë bandën e tij të vjetër për të shpëtuar shtëpinë katolike ku ai dhe vëllai i tij Elwood u rritën.