The Boss Baby: Family Business (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Boss Baby: Family Business (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Boss Baby: Family Business (2021)

2432
 107 min    2021    HD     6.0

Të rriturit, Ted Tempelten dhe vëllai i tij, Tim, marrin një formulë magjike që i transformon në foshnja për 48 orë. Së bashku, ata tani duhet të pëmbushin një mision për të parandaluar një njeri të keq i cili dëshiron t'i kthejë njerëzit në zombi.